Home » Fotky

Fotky

Máme kolem 10.000 fotografií ze všech oblastí Chorvatska. Jsme amatérské fotografy s amatérským vybavením, ale máme nějaké skutečně skvělé snímky.

Poznámka: Všechny obrázky na této stránce, stejně jako obrázky našeho účtu Panoramio jsou naším majetkem a jsou chráněny v souladu se zákony o autorských právech. Pokud budete chtít použít některé z našich fotografií pro webové stránky apod. nás prosím kontaktujte na e-mail info@Solitum.hr.

split-peristilMěsto Split se stal populární turistickou destinací, během posledních let. Je to město staré 1700 let a bylo postaveno kolem paláce, který byl vystavěn římským císařem Diokleciánem ve 4. století. Diokleciánův palác je hlavní atrakce, ale Split nabízí mnohem více. V létě jsou denně kulturní události;  koncerty, výstavy, oslavy. Zde si můžete prohlédnout naše fotografie Split.

.

Trogir_

Trogir má vše pro perfektní dovolenou. Historické staré město s mnoha památkami a krásnou architekturu, ubytování pro asi 20.000 hostů v sezóně, 4 pěkné pláže, letiště. Pokud Vás to nepřesvědčilo, možná naše  fotky Trogir budou.

.

SumartinPouze 45 minut jízdy trajektem ze Splitu, Brač je snadno dosažitelná destinace pro dovolenou. Existují  8-10 pobřežních měst na ostrově, z nichž nejznámější je Bol. Podívejte se na město zde – Brač Fotky.

.

.

PrimostenPrimošten a Šibenik jsou pěkná města. Primošten lze doporučit jako rekreační základnu, jak můžete vidět na fotografiích Primoštenu. Kolem Šibenik existuje několik hotelových komplexů, ale je samozřejmě možné najít ubytování v centru města, jak můžete vidět na Šibenik fotografie.

.

MakarskaMěsto Makarska se nachází na Makarské riviéře, těsně pod pohoří Biokovo. Vrchol hory Sveti Jura tyčí 1786 meter nad mořem, těsně za městem,  který dává úžasný panoramatický pohled .  Od poloostrova Sveti Petar můžete taky  fotografovat. Podívejte se na fotky  Makarska.

.

PlitviceNárodní park Plitvická jezera je jednou z nejnavštěvovanějších památek v Chorvatsku. Park je pod ochranou UNESCO a je to úžasný zážitek a vynikající  místo pro fotit.  Park je otevřen po celý rok. Jsme navštívili park v létě a na podzim. Podívejte se na tyto úžasné Plitvice Pictures.

.

ZadarZadar je stále více a více oblíbenou destinací v Chorvatsku, které není divu, když se podíváte na naše obrázky od Zadaru. Staré město je plné historických památek, jako jsou fóra a římské zříceniny.

.

.

Labin

Existuje spousta vynikajících kemp destinací po Jadranu. Zde si můžete prohlédnout fotky z našeho výletu do kempu Oliva v Rabac, což je velký rodinný kemp. Také jsme navštívili historické město Labin, který má výborný výhled na záliv Rabac. Nejlepší Labin Obrázky dostanete z kostelní věže.

I když to nemůže být 100% potvrzeno, s největší pravděpodobností slavný cestovatel Marco Polo se narodil v Korčule. Najdete zde spoustu věcí týkající se programu Marco Polo ve starém městě, ale nemělo by to být hlavní důvod pro návštěvu.  Jak můžete vidět na našich Korčula fotkách , jiné místo,  jako Vela Luka Lumbarda,  také může být  doporučeno.

Zde si můžete prohlédnout další fotografie, Dubrovník, ostrov Vis, ostrov Pag, ostrov Biševo, Pula, Poreč, Rovinj, Istrie a dalších míst v Chorvatsku.

Pokud to nestačí, můžete navštívit naše Panoramio účet, kde máme asi 4000 fotografií on-line

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.